Ubytování v Bad Kleinkirchheimu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bad Kleinkirchheimu, kde najdeme města Patergassen, Feld am See, Radenthein, Reichenau a Turracher Hohe.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


216 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 11  » »»

1. Haus Tomas by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Tomas by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Toto ubytování s možností vlastního stravování nabízí terasu s výhledem do údolí, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.


2. Holiday home Gabi 2 

Foto: Holiday home Gabi 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Holiday home Gabi 2 is set in Bad Kleinkirchheim and offers a garden. Guests can enjoy the free WiFi. This apartment is fitted with 1 bedroom, a TV, and a kitchen with an oven. St. Kathrein Thermal Spa is 1.


3. Holiday home Gabi 3 

Foto: Holiday home Gabi 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Holiday home Gabi 3 offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 1.8 km from St. Kathrein Thermal Spa. Guests may enjoy free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with an oven and a coffee machine. A TV is available.


4. Holiday home Gabi 5 

Foto: Holiday home Gabi 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Holiday home Gabi 5 in Bad Kleinkirchheim features accommodation with free WiFi, 1.8 km from St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres from Thermal Römerbad. The property is 500 metres from Ottingerlift.


5. Appartement Hutter 

Foto: Appartement Hutter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Appartement Hutter is an apartment located in Bad Kleinkirchheim, next to the St. Kathrein Thermal Spa. The unit is 200 metres from Maibrunnbahn and guests benefit from free WiFi and private parking available on site.


6. Die Alte Scheune by Immobilaustria 

Foto: Die Alte Scheune by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Prázdninový dům Die Alte Scheune od Immobilaustria se nachází v Bad Kleinkirchheimu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


7. Haus Taferner 

Foto: Haus Taferner
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
66 %

Haus Taferner nabízí ubytování se zahradou vhodné i pro hosty s domácími zvířaty v Bad Kleinkirchheimu. Termální lázně St. Kathrein jsou vzdálené 1,7 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


8. Haus Bella by Immobilaustria 

Foto: Haus Bella by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Haus Luciana by Immobilaustria nabízí ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Nachází se 600 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Na místě můžete zdarma parkovat. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


9. Haus Christine by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Christine by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Haus Christine by ISA Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu. Do termálních lázní St. Kathrein je to 600 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


10. Landhaus Nockalm - Manuela 

Foto: Landhaus Nockalm - Manuela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

A tennis court is offered in-house at Landhaus Nockalm - Manuela, which is located in Bad Kleinkirchheim, just less than 1 km away from Nockalmbahn and a 13-minute walk away from Priedröflift.


11. Alpenlandhof StarStarStar

Foto: Alpenlandhof
Pokojů: 22
Hodnocení hostů
88 %

Alpenlandhof se nachází v centru města Bach a nabízí přímý přístup na sjezdovku a prodej skipasů. Nachází se pouhých 100 metrů od nových termálních lázní St. Kathrein. Nejbližší lyžařský vlek je 200 metrů daleko.


12. Trattlers Hof-Chalets 

Foto: Trattlers Hof-Chalets
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
97 %

Trattlers Hof-Chalets se nachází přímo u sjezdovek a turistických stezek v Bad Kleinkirchheimu. Zdarma nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě mužete využívat saunu.


13. Haus Therme by Immobilaustria 

Foto: Haus Therme by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Tento apartmán se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 300 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení, jídelní část, kuchyňský kout, ručníky a ložní prádlo.


14. AAA Fewo Bad Kleinkirchheim 

Foto: AAA Fewo Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartmán AAA Fewo Bad Kleinkirchheim se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, naproti termálním lázním St. Kathrein a 200 metrů od stanice lanovky Maibrunnbahn, a nabízí možnost lyžování až k budově, balkon i dětské hřiště.


15. One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa and 400 metres from Maibrunnbahn. The property is 600 metres from Trattniglift.


16. One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim is situated in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa, 400 metres from Maibrunnbahn, and 600 metres from Trattniglift. The 3-star apartment is 600 metres from Sonnwiesenbahn I.


17. Two-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Apartment in Bad Kleinkirchheim is situated in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa, 400 metres from Maibrunnbahn, as well as 600 metres from Trattniglift.


18. Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim is a property located in Bad Kleinkirchheim near St. Kathrein Thermal Spa. The property is 400 metres from Maibrunnbahn and 600 metres from Trattniglift. The apartment has a TV.


19. Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Studio Apartment in Bad Kleinkirchheim offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa and 400 metres from Maibrunnbahn. The property is 600 metres from Trattniglift.


20. HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim 

Foto: HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Located in Bad Kleinkirchheim, 600 metres from St. Kathrein Thermal Spa, HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim features a living room with a TV. The property has mountain views.


216 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 11  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: