1 * hěvzdičkové apartmány v Bad Kleinkirchheimu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Bad Kleinkirchheimu, kde najdeme města Patergassen, Feld am See, Radenthein, Kaning a Reichenau.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


86 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 5  » »»

1. Haus Tomas by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Tomas by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Toto ubytování s možností vlastního stravování nabízí terasu s výhledem do údolí, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.


2. Holiday home Gabi 2 

Foto: Holiday home Gabi 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Holiday home Gabi 2 is set in Bad Kleinkirchheim and offers a garden. Guests can enjoy the free WiFi. This apartment is fitted with 1 bedroom, a TV, and a kitchen with an oven. St. Kathrein Thermal Spa is 1.


3. Holiday home Gabi 3 

Foto: Holiday home Gabi 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Holiday home Gabi 3 offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 1.8 km from St. Kathrein Thermal Spa. Guests may enjoy free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with an oven and a coffee machine. A TV is available.


4. Holiday home Gabi 5 

Foto: Holiday home Gabi 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Holiday home Gabi 5 in Bad Kleinkirchheim features accommodation with free WiFi, 1.8 km from St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres from Thermal Römerbad. The property is 500 metres from Ottingerlift.


5. Die Alte Scheune by Immobilaustria 

Foto: Die Alte Scheune by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Prázdninový dům Die Alte Scheune od Immobilaustria se nachází v Bad Kleinkirchheimu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


6. Haus Taferner 

Foto: Haus Taferner
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
70 %

Haus Taferner nabízí ubytování se zahradou vhodné i pro hosty s domácími zvířaty v Bad Kleinkirchheimu. Termální lázně St. Kathrein jsou vzdálené 1,7 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


7. Haus Bella by Immobilaustria 

Foto: Haus Bella by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Haus Luciana by Immobilaustria nabízí ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Nachází se 600 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Na místě můžete zdarma parkovat. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


8. Landhaus Nockalm - Manuela 

Foto: Landhaus Nockalm - Manuela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

A tennis court is offered in-house at Landhaus Nockalm - Manuela, which is located in Bad Kleinkirchheim, just less than 1 km away from Nockalmbahn and a 13-minute walk away from Priedröflift.


9. Appartement Josefina 

Foto: Appartement Josefina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Appartement Josefina features a balcony and is situated in Bad Kleinkirchheim, within just 200 metres of St. Kathrein Thermal Spa and 200 metres of Bachlift. This property is a 2-minute walk from Bach Starlift.


10. Haus Therme by Immobilaustria 

Foto: Haus Therme by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Tento apartmán se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 300 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení, jídelní část, kuchyňský kout, ručníky a ložní prádlo.


11. AAA Fewo Bad Kleinkirchheim 

Foto: AAA Fewo Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán AAA Fewo Bad Kleinkirchheim se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, naproti termálním lázním St. Kathrein a 200 metrů od stanice lanovky Maibrunnbahn, a nabízí možnost lyžování až k budově, balkon i dětské hřiště.


12. HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim 

Foto: HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Located in Bad Kleinkirchheim, 600 metres from St. Kathrein Thermal Spa, HAUS SPEICK by ISA Bad Kleinkirchheim features a living room with a TV. The property has mountain views.


13. HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim 

Foto: HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting ski-to-door access, HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, less than 1 km from St. Kathrein Thermal Spa and a 5-minute walk from Bachlift. Guests may enjoy free WiFi.


14. Haus Ski & Sun by Immobilaustria 

Foto: Haus Ski & Sun by Immobilaustria
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
77 %

Located 5 km from St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres from Nockalmbahn, Haus Ski & Sun by Immobilaustria offers accommodation in Bad Kleinkirchheim. Some units also have a kitchenette equipped with a dishwasher, a microwave, and a fridge.


15. Haus Edo by Immobilaustria 

Foto: Haus Edo by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Haus Edo by Immobilaustria is set in Bad Kleinkirchheim. This apartment is 200 metres from St. Kathrein Thermal Spa. Bachlift is 300 metres from the apartment. Klagenfurt Airport is 55 km from the property.


16. Haus Lilly - By Immobilaustria 

Foto: Haus Lilly - By Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
68 %

Set in Bad Kleinkirchheim, 200 metres from St. Kathrein Thermal Spa, Haus Lilly - By Immobilaustria provides a living room with a TV. This property is 300 metres from Bachlift.


17. Haus Charly by Immobilaustria 

Foto: Haus Charly by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
64 %

Haus Charly by Immobilaustria is a property located in Bad Kleinkirchheim near St. Kathrein Thermal Spa. The property is 100 metres from Thermal Römerbad and 300 metres from Ottingerlift.


18. Haus Nora by Immobilaustria 

Foto: Haus Nora by Immobilaustria
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Haus Nora by Immobilaustria provides accommodation with a kitchenette, situated in Bad Kleinkirchheim. A terrace with mountain views is offered in every unit. St. Kathrein Thermal Spa is 2.6 km from the apartment.


19. Haus Tod by ISA Badkleinkirchheim 

Foto: Haus Tod by ISA Badkleinkirchheim
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Haus Tod by ISA Badkleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouze 30 metrů od lanovky Sonnwiesbahn a 3 km od termálních lázní St. Kathrein.


20. HAUS CLARA by ISA Badkleinkirchheim 

Foto: HAUS CLARA by ISA Badkleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Situated in Bad Kleinkirchheim, within 2.7 km of St. Kathrein Thermal Spa, HAUS CLARA by ISA Badkleinkirchheim is an accommodation offering mountain views. This property offers access to a terrace.


86 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 5  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: