1 * hěvzdičkové apartmány v Bad Kleinkirchheimu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bad Kleinkirchheimu, kde najdeme města Patergassen, Feld am See, Radenthein, Kaning a Reichenau.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


118 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

1. Haus Tomas by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Tomas by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Toto ubytování s možností vlastního stravování nabízí terasu s výhledem do údolí, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.


2. Holiday home Gabi 2 

Foto: Holiday home Gabi 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Set in Bad Kleinkirchheim, this holiday home is located 300 metres from Kaiserburgbahn I. The holiday home is 1.4 km from Bachlift. The kitchen is fitted with an oven. A TV is offered. There is a private bathroom with a bath. Strohsackbahn is 1.


3. Holiday home Gabi 3 

Foto: Holiday home Gabi 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located in Bad Kleinkirchheim in the Carinthia Region, this holiday home is 300 metres from Kaiserburgbahn I. The holiday home is 1.4 km from Bachlift. A TV is available. Strohsackbahn is 1.6 km from Holiday home Gabi 3, while Maibrunnbahn is 1.


4. Holiday home Gabi 5 

Foto: Holiday home Gabi 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Holiday home Gabi 5 is a holiday home with a balcony, located in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from Kaiserburgbahn I. The unit is 1.4 km from Bachlift. The kitchen is fitted with a dishwasher. A TV is available. Strohsackbahn is 1.


5. The Penthouse 

Foto: The Penthouse
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

The Penthouse se nachází 1,9 km od termálních lázní St. Kathrein ve městě Bad Kleinkirchheim a 400 metrů od lázní Thermal Römerbad.


6. Die Alte Scheune by Immobilaustria 

Foto: Die Alte Scheune by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Prázdninový dům Die Alte Scheune od Immobilaustria se nachází v Bad Kleinkirchheimu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


7. Haus Taferner 

Foto: Haus Taferner
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
71 %

Haus Taferner nabízí ubytování se zahradou vhodné i pro hosty s domácími zvířaty v Bad Kleinkirchheimu. Termální lázně St. Kathrein jsou vzdálené 1,7 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


8. Haus Bella by Immobilaustria 

Foto: Haus Bella by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Haus Luciana by Immobilaustria nabízí ubytování v Bad Kleinkirchheimu. Nachází se 600 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Na místě můžete zdarma parkovat. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


9. Haus Christine by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Christine by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Haus Christine by ISA Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu. Do termálních lázní St. Kathrein je to 600 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


10. Haus Lina by Immobilaustria 

Foto: Haus Lina by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Apartmán Haus Lina by Immobilaustria se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 1,3 km od termálních lázní St. Kathrein a 400 metrů od termálních lázní Römerbad, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyň a TV.


11. Appartement Josefina 

Foto: Appartement Josefina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Appartement Josefina features a balcony and is situated in Bad Kleinkirchheim, within just 200 metres of St. Kathrein Thermal Spa and 200 metres of Bachlift. This property is a 2-minute walk from Bach Starlift.


12. RoofTop Isa Bad Kleinkirchheim 

Foto: RoofTop Isa Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

RoofTop Isa Bad Kleinkirchheim offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa. The property is a 4-minute walk from Sonnwiesenbahn I and 300 metres from Trattniglift.


13. Nockalm 

Foto: Nockalm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Nockalm offers accommodation in Bad Kleinkirchheim, 2.3 km from St. Kathrein Thermal Spa and 800 metres from Kaiserburgbahn I. The apartment is 800 metres from Thermal Römerbad.


14. Maibrunn 

Foto: Maibrunn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Bad Kleinkirchheim, this apartment is 2.3 km from St. Kathrein Thermal Spa. The unit is 800 metres from Kaiserburgbahn I. The kitchen comes with a dishwasher and there is a private bathroom.


15. Haus Mari by Immobilaustria 

Foto: Haus Mari by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

A garden is offered in-house at Haus Mari by Immobilaustria, which is located in Bad Kleinkirchheim, just 700 metres away from St. Kathrein Thermal Spa and a 5-minute walk away from Bach Starlift. Guests have a private patio.


16. Haus Therme by Immobilaustria 

Foto: Haus Therme by Immobilaustria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Tento apartmán se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 300 metrů od termálních lázní St. Kathrein. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení, jídelní část, kuchyňský kout, ručníky a ložní prádlo.


17. AAA Fewo Bad Kleinkirchheim 

Foto: AAA Fewo Bad Kleinkirchheim
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán AAA Fewo Bad Kleinkirchheim se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, naproti termálním lázním St. Kathrein a 200 metrů od stanice lanovky Maibrunnbahn, a nabízí možnost lyžování až k budově, balkon i dětské hřiště.


18. Appartement Soppa 

Foto: Appartement Soppa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Bad Kleinkirchheim in the Carinthia region, Appartement Soppa features a balcony. This apartment is 1.9 km from St. Kathrein Thermal Spa. This apartment has a living room and a fully equipped kitchenette with an oven.


19. Apartment Zentral 

Foto: Apartment Zentral
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering mountain views, Apartment Zentral is an accommodation set in Bad Kleinkirchheim, 600 metres from St. Kathrein Thermal Spa and 300 metres from Bachlift. Guests have access to free WiFi. The apartment features a cable TV and 1 bedroom.


20. Appartement Rustikal 

Foto: Appartement Rustikal
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Offering mountain views, Appartement Rustikal is an accommodation set in Bad Kleinkirchheim, 300 metres from St. Kathrein Thermal Spa and 200 metres from Trattniglift. This apartment provides ski-to-door access.


118 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna:
Právě teď
Ne 09.12
Weather Icon: zamračeno
0° C
Ne 09.12
Weather Icon: sněžení
-1° C
-5° C
Po 10.12
Weather Icon: převážně zataženo
-2° C
-7° C
Východ slunce 07:39Západ slunce 16:16
Visibility 25.91 km
Humidity 75 %
Pressure 28682.72 hPa
Wind 9.66 km/h